NASA астронавт зняв Earthset на iPhone 17 Pro Max під час місії Artemis II
Командир місії Artemis II Рід Вайзман зняв на iPhone 17 Pro Max момент, коли Земля зникає за Місяцем. Це перше відео Earthset, зняте на мобільний пристрій.
Командир місії Artemis II Рід Вайзман зняв на iPhone 17 Pro Max момент, коли Земля зникає за Місяцем. Це перше відео Earthset, зняте на мобільний пристрій.